Aktualitet, 4 Shkurt 2023, 21:42

E papritur: Dy banorë largohen sonte nga Big Brother VIP

XING

E papritur: Dy banorë largohen sonte nga Big Brother VIP

Mbrëmjen e sotme dy banorë do të largohen nga "Big Brother VIP". Përveç televotimit të hapur spektaklit e kaluar, një tjetër televotim do të hapet më pas, ku një tjetër banor do të eliminohet.

Lajmin e bëri me dije moderatorja Arbana Osmani sonte. Kujtojmë se të nominuarit e parë janë Xhonatani, Efi dhe Luizi.