Aktualitet, 9 Qershor 2022, 18:53

E frikshme, momenti kur rrufeja godet pallatin në Sarandë (Video)

XING

E frikshme, momenti kur rrufeja godet pallatin në Sarandë (Video)

Vendi është goditur nga një numër i madh rrufesh gjatë orëve të fundit, të cilat kanë shkaktuar edhe një viktimë në Shkrel të Malësisë së Madhe. Zonat më të goditura nga rrufetë janë Shkodra, Lezha, Tirana dhe Vlora. Së fundmi në rrjetet sociale është shpërndarë një video nga momenti kur rrufeja bie në një pallat në Sarandë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Saranda Web (@saranda.web)