Aktualitet, 26 Dhjetor 2022, 15:32

E dhimbshme/ Unikkatil humb personin më të shtrenjtë në jetë në natën e Krishtlindjeve

XING

E dhimbshme/ Unikkatil humb personin më të shtrenjtë në

Reperit i njohur, Unikkatil ka humbur nënën në natën e Krishtlindjeve. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vëllai i reperit përmes një postimi në Instagram.

“Nëna jonë, shpirti jonë, Marte Delija-Palokaj na la natën e Krishtlindjeve.Thonë që më të mirët vdesin në këto ditë, por kjo nuk e zbutë dhimbjen që e ndjejmë. Gjithmonë do i kujtojmë, buzëqeshjen, trimërinë, mirësinë e veprat e saj humanitare ndaj mijërave njerëzve në nevojë. Mburremi me ty nana jonë! Lamtumira e fundit i ipet te restoranti Fenix në Klinë të martën më (27.12.2022) prej orës 09:00. Varrimi të njëjtën ditë te varrezat e kishës së Gjurakovcit n? ora 13:00. Me rastin e varrimit do të varroset dhe hiri i babës tonë Lush Palokaj. Dy engjuj të dashuruar shkojnë bashkë”, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @luckytee_