Aktualitet, 13 Janar 2023, 18:08

Amosi lidh Dean me litarë, Olta: Ju jeni çift por akoma nuk e dini

XING

Amosi lidh Dean me litarë, Olta: Ju jeni çift por akoma nuk e dini

Amosi dhe Dea Mishel e kanë ngacmuar shpesh njëri-tjetrin e te banorët kanë nisur aludimet se dyshja mund të bëhen çift. Së fundmi, Amosi vendosi ‘ta lidhte’ Dean me litarë teksa luanin me njëri-tjetrin.

Amosi lidh Dean me litarë, Olta: Ju jeni çift por akoma nuk e dini

Më pas ata dolën duke qeshur në kuzhinë, ku Olta i ngacmoi: Këta të dy janë çift, por nuk e dinë!

Amosi lidh Dean me litarë, Olta: Ju jeni çift por akoma nuk e dini

Dea: Jo nuk jemi!

Olta: Jo çift, por super çift!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)