'Ti më more Lorikun, të urrej', Monika habit me përgjigjen që i kthen ndjekëses

Xing

E Premte 15 Nëntor 2019, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë. Çifti do bëhen me vajzë dhe ia kanë vendosur që tani emrin.

Ditën e sotme Monika ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve lidhur me shtatzëninë e jo vetëm.

Mes pyetjeve të shumta, një ndjekëse i ka shkruar e revoltuar Monikës duke e ofenduar e duke i thënë: "Ti ma more Lorikun tim, të urrej, mendoj se Zoti një ditë do të të jap një jetë të keqe, ti më bëre të qaj".

Por Monika nuk ia ktheu aspak keq ndjekëses, madje i dha shpresë se jeta e saj do jetë më e bukur. "Shpresoj që jeta jote të jetë më e mirë se kaq. Mrekullitë ndodhin", u përgjigj Monika.

E pyetur se kur do lindë bebi, Monika u përgjigj "Së shpejti" teksa konfirmoi se emrin do ia vendosin Enkeleida.

Monika tregoi gjithashtu se kjo shtatzëni ka qenë më pak e lodhshme për të dhe se ka shtuar 8 kilogramë.