E shëmtuara Patito është bërë sot super yll, po i çmend meshkujt

Xing

E Martë 21 Maj 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

"E shëmtuara Patito" ka qenë një nga telenovelat më të ndjekura nga adoleshentë në mbarë botën. Personazhin kryesor me emrin "Patito", e luante aktorja argjentinase Laura Esquivel.

Sot Laura Esquivel është 25 vjeç dhe është bërë një super yll. Aktorja tërheq shpesh vëmendjen me fotot tërheqëse që poston në Instagram duke i çmendur djemtë.

Laura ka treguar se në kohën kur luante rolin si "Patito" merrte shumë ofendime ndërsa sot është një nga vajzat më të komentuara.

Aktorja vazhdon të aktrojë në seriale e filma duke mos e lënë pas dore aktrimin.

Këshilla për Marketingun