Linda Halimi zbulon për herë të parë arsyen pse nuk e tregon fytyrën e vajzës

Xing

E Mërkurë 20 Mars 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pak ditë më parë Linda Halimi ndau me publikun lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë nga martesa me reperin Davon Edwards.

Linda dhe Davon i vendosën vajzës emrin e veçantë Kaimina që do të thotë "Fuqia e oqeanit" dhe menjëherë pas lindjes publikuan foto të vogëlushes.

Megjithatë në këto foto Kaimanas nuk i duket fytyra dhe me anë të një komenti, Linda ka zbuluar sot arsyen.

"Së shpejti do të publikoj dhe fytyrën e saj engjëllore! Për momentin është shumë e vockël, vetëm 8 ditëshe! Sapo të mbush dhe pak ditë do t’ua prezantoj", shkruan këngëtarja.

Këshilla për Marketingun