Moment i sikletshëm, Klaudia Pepës i bie peshqiri duke kërcyer (Video)

Xing

E Diel 24 Qershor 2018, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Klaudia Pepa është padyshim balerina më e komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm për sukseset në karrierë, jetën private, por së fundmi vëmendjen e kanë tërhequr edhe videot e saj në Instagram. Në videon që ka postuar mëngjesin e sotëm balerina shfaqet në kuzhinë, e veshur me vetëm një peshqir pas dushit, teksa kërcen në mënyrë sensuale.

Në një moment, padashur Klaudiës i bie peshqiri, por ajo arrin ta menaxhojë situatën menjëherë dhe e vetmja gjë që arrin të shihet është kurrizi dhe pak të pasmet. Balerina ikën me vrap nga sikleti teksa fsheh trupin duke e mbështjellë me peshqir.

 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Këshilla për Marketingun